Organisatie

Organisatie
Bestuur en schoolleiding

Bestuur en schoolleiding

Schoolbestuur

Het Gerrit Komrij College wordt bestuurd door de stichting Achterhoek VO. De stichting stelt zich ten doel in de Achterhoek een zo divers, breed, thuisnabij en kleinschalig mogelijk aanbod van voortgezet onderwijsvoorzieningen te realiseren.

De bestuurlijke verantwoordelijkheid ligt bij het college van bestuur; de heer H.J. van der Esch (voorzitter) en mevrouw M.R. Smits. Een onafhankelijke raad van toezicht ziet toe op het functioneren van het bestuur.
Het college van bestuur heeft zijn relatie met de rectoren/directeuren van de scholen geregeld in een managementstatuut.

Ouders, leerlingen en medewerkers van de school hebben via de medezeggenschapsraad en de gemeenschappelijke medezeggenschapsraad invloed op het bestuursbeleid.

Achterhoek VO is een samenwerkingsstichting, waar binnen de scholen hun openbare dan wel levensbeschouwelijke identiteit behouden. De stichting beheert twaalf scholen voor voortgezet onderwijs in de regio Achterhoek:

Almende College, Gerrit Komrij College, Ludger College, MaxX, Metzo College, Prakticon, Praktijkonderwijs Zutphen, Rietveld Lyceum, Christelijk College Schaersvoorde, Pronova Praktijkonderwijs, Het Stedelijk en Ulenhofcollege. Samen bieden de scholen van Achterhoek VO een breed scala aan opleidingsmogelijkheden.

Correspondentieadres van het college van bestuur
Postbus 429, 7000 AK Doetinchem

Bezoekadres
Holterweg 119, 7001 EK Doetinchem
T (0314) 39 41 81
E info@achterhoekvo.nl
I  www.achterhoekvo.nl

 

Schoolleiding


Sjef Lommen
rector 
s.lommen@gerritkomrijcollege.nl


Chrit de Koning
conrector bedrijfsvoering en financiën a.i.
c.dekoning@gerritkomrijcollege.nl

Afdelingsleider mavo 2 t/m 4:
Mike Seijger
m.seijger@gerritkomrijcollege.nl


Afdelingsleider havo 2 t/m 5 en
vwo 2 t/m 6
:
Rolinka Schipper
r.schipper@gerritkomrijcollege.nl



Afdelingsleider vmbo-bl/kl
1 t/m 4
:
Nienke ter Maat
n.termaat@gerritkomrijcollege.nl


Afdelingsleider brugklassen mavo/havo/vwo:
Annemarieke Takken
a.takken@gerritkomrijcollege.nl


Directeur facilitaire dienst, pr en communicatie:
Ed de Graaf
e.degraaf@gerritkomrijcollege.nl


Decaan havo/vwo:
Gea Beuzel-Velderman
g.beuzel@gerritkomrijcollege.nl


Decaan mavo, vmbo-bl/kl:
Lonneke Nekkers
l.nekkers@gerritkomrijcollege.nl


Coördinator Zorg:
Wim Hummel
w.hummel@gerritkomrijcollege.nl


Coördinator ISK:
Ferry Wessels
f.wessels@gerritkomrijcollege.nl


Coördinator havo 2 en 3:
Susan Firing
s.firing@gerritkomrijcollege.nl


Coördinator vwo 2 en 3:
Corine Blomsma
c.blomsma@gerritkomrijcollege.nl

   

 

Agenda

Alles
15 feb
15.02.2016 - 16.02.2016
havo-4 en vwo-4 vakoverstijgend project Villa Mondriaan
16 feb
16.02.2016
Ouderresponsgroep: vergadering
17 feb
17.02.2016
Excursie Nederlandsche Bank en De Beurs Amsterdam voor vwo6
17 feb
17.02.2016
Ouderavond havo-3 profielkeuze
18 feb
18.02.2016
MR-vergadering