Organisatie

Organisatie
Bestuur en schoolleiding

Bestuur en schoolleiding

Schoolbestuur

Het Gerrit Komrij College wordt bestuurd door de stichting Achterhoek VO. De stichting stelt zich ten doel in de Achterhoek een zo divers, breed, thuisnabij en kleinschalig mogelijk aanbod van voortgezet onderwijsvoorzieningen te realiseren.

De bestuurlijke verantwoordelijkheid ligt bij het college van bestuur. Voorzitter is de heer H.J. van der Esch. Een onafhankelijke raad van toezicht ziet toe op het functioneren van het bestuur.

Ouders, leerlingen en medewerkers van de school hebben via de medezeggenschapsraad en de gemeenschappelijke medezeggenschapsraad invloed op het bestuursbeleid.

Achterhoek VO is een samenwerkingsstichting, waar binnen de scholen hun openbare dan wel levensbeschouwelijke identiteit behouden. De stichting beheert tien scholen voor voortgezet onderwijs in de regio Achterhoek:

het Almende College, het Gerrit Komrij College, het Ludger College/Metzo College, MaxX, Prakticon, Praktijkonderwijs Zutphen, het Rietveld Lyceum, het Christelijk College Schaersvoorde, Het Stedelijk en het Ulenhofcollege. Samen bieden de scholen van Achterhoek VO een breed scala aan opleidingsmogelijkheden.

Correspondentieadres van het college van bestuur
Postbus 429, 7000 AK Doetinchem

Bezoekadres
Holterweg 119, 7001 EK Doetinchem
T (0314) 39 41 81
E info@achterhoekvo.nl
I  www.achterhoekvo.nl

 

Schoolleiding


Rector:
Jan Paul Beekman
j.beekman@gerritkomrijcollege.nl


Conrector bedrijfsvoering:
Peter Küppers
p.kuppers@gerritkomrijcollege.nl

Afdelingsleider mavo 2 t/m 4:
Mike Seijger
m.seijger@gerritkomrijcollege.nl


Afdelingsleider havo 2 t/m 5 en
vwo 2 t/m 6
:
Rolinka Schipper
r.schipper@gerritkomrijcollege.nl



afdelingsleider vmbo-bl/kl
1 t/m 4
:
Nienke ter Maat
n.termaat@gerritkomrijcollege.nl


Afdelingsleider brugklassen mavo/havo/vwo:
Annemarieke Takken
a.takken@gerritkomrijcollege.nl


Directeur facilitaire dienst, pr en communicatie:
Ed de Graaf
e.degraaf@gerritkomrijcollege.nl


Decaan havo/vwo:
Gea Beuzel-Velderman
g.beuzel@gerritkomrijcollege.nl


Decaan mavo, vmbo-bl/kl:
Lonneke Nekkers
l.nekkers@gerritkomrijcollege.nl


Zorgcoördinator:
Wim Hummel
w.hummel@gerritkomrijcollege.nl


Coördinator ISK:
Ferry Wessels
f.wessels@gerritkomrijcollege.nl


Coördinator havo 2 en 3:
Susan Firing
s.firing@gerritkomrijcollege.nl


Coördinator vwo 2 en 3:
Corine Blomsma
c.blomsma@gerritkomrijcollege.nl

   

 

Agenda

Alles
07 okt
07.10.2014
Excursie 2 havo-vwo aardrijkskunde
09 okt
09.10.2014
Excursie mavo-2 aardrijkskunde
14 okt
14.10.2014
Handbaltoernooi voor brugklassen
20 okt
20.10.2014 - 24.10.2014
Herfstvakantie
29 okt
29.10.2014
Voorlichting/ouderavond PSO B/K2