6. Contact

Rector
Sjef Lommen
s.lommen@gerritkomrijcollege.nl

Conrector
Krista Klein Entink
k.kleinentink@gerritkomrijcollege.nl

Afdelingsleider brugklassen mavo/havo/vwo
Annemarieke Takken
a.takken@gerritkomrijcollege.nl

Afdelingsleider vmbo-bl/kl 1 t/m 4
Nienke ter Maat
n.termaat@gerritkomrijcollege.nl

Afdelingsleider mavo 2 t/m 4
Mike Seijger
m.seijger@gerritkomrijcollege.nl

Afdelingsleider havo 2 t/m 5
Willem van Bruggen
w.vanbruggen@gerritkomrijcollege.nl

Afdelingsleider vwo 2 t/m 6
Rolinka Schipper
r.schipper@gerritkomrijcollege.nl

Directeur facilitaire dienst, pr en communicatie, 
projectleider ISK
Ed de Graaf
e.degraaf@gerritkomrijcollege.nl

Stafmedewerker financiën en beheer
Theo Hendriksen
t.hendriksen@gerritkomrijcollege.nl

Decaan havo/vwo
Gea Beuzel-Velderman
g.beuzel@gerritkomrijcollege.nl

Decaan mavo, vmbo-bl/kl
Lonneke Nekkers
l.nekkers@gerritkomrijcollege.nl

Coördinator zorg
Wim Hummel
w.hummel@gerritkomrijcollege.nl

Coördinator ISK Winterswijk
Ferry Wessels
f.wessels@gerritkomrijcollege.nl

Coördinator onderwijs ISK Winterswijk
Joice Wannée
j.wannee@gerritkomrijcollege.nl

Op deze pagina:

Er zijn geen tags aanwezig op deze pagina!